ANUNȚ ACTIVITATE FORMARE POCU CRED ID 118327

adela redes
Mesaje: 137
Membru din: Vin Apr 28, 2017 1:48 pm

ANUNȚ ACTIVITATE FORMARE POCU CRED ID 118327

Mesaj de adela redes » Lun Aug 26, 2019 7:57 pm

Buna ziua

În atenția domnilor directori / cadrelor didactice învățământ primar mediu rural din grupul țintă selectat

Vă aducem la cunoștință organizarea și Calendarul formării în cadrul Activității A3.3 - Formarea cadrelor didactice din învățământul primar și gimnazial , în vedrea integrării noului curriculum de gimnaziu și facilitării tranziției elevilor de la nivelul primar la cel gimnazial ( asigurarea accesului la învățământ primar și gimnazial de calitate pentru toți elevii).
Activitatea de formare se va derula în perioada 7 septembrie- 30 octombrie 2019 după cum urmează:

Seria II grupa 1 Ineu Liceul Tehnologic ,,Sava Brancovici” - 24 de cursanți, formatori:Purcel Claudiu și Rotar Nicoleta;
Seria II grupa 2 Ineu Liceul Tehnologic ,,Sava Brancovici” - 24 de cursanți, formatori: Rotar Nicoleta, Purcel Claudiu;
Seria II grupa 3 Ineu Liceul Tehnologic ,,Sava Brancovici” - 24 de cursanți, formatori: Cociuban Alexandra, Tomșa Dana;

Informații suplimentare privind activitatea de formare vor fi transmise de către expertul local grup țintă pe e-mail-ul personal creat pe domeniul EDUCRED al fiecărui cursant planificat la formare.
Conturile educred.ro pot fi accesate utilizând credențialele transmise fiecărui cadru didactic de către experțul local e-learning.
Prezenta la toate activitățile de formare este OBLIGATORIE.
Fişiere ataşate
CRED_informare activitati ARAD.pdf
(700.34 KiB) Descărcat de 450 ori
Prof. Redeș Adela
Tel. 0746430669

Scrie răspuns

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori