Revenire Anunt Apel selecție formare nivel II grup țintă învățământ gimnazial CRED ID 118327

adela redes
Mesaje: 137
Membru din: Vin Apr 28, 2017 1:48 pm

Revenire Anunt Apel selecție formare nivel II grup țintă învățământ gimnazial CRED ID 118327

Mesaj de adela redes » Lun Sep 16, 2019 2:06 pm

Buna ziua
În atenția doamnelor / domnilor directori

Revenim cu Apelul de selecție MEN - CRED ID 118327 - grup țintă învățământ gimnazial. In atașament găsiți apelul de selecție și formularul Anexa 4 in format editabil pe care îl veți completa respectând criteriile de selecție și conform Calendarului - Anexa1. (vezi criterii de selecție conform apelului MEN din atașament!)

Anexa 4 selectată în consiliul profesoral și aprobată în consiliul de administrație, asumată de director se va transmite în format pdf doar la Casa Corpului Didactic ,,Alexandru Gavra” Arad pe adresa de mail stoica.ancuta.loredana@educred.ro până la data de 23.09.2019.

Dosarele de înscriere ale cadrelor didactice selectate și validate din Anexa 4 vor fi depuse la sediul CCD Arad la expert local grup țintă, prof.metodist Anca Stoica în intervalul 23.09.-30. 09. 2019.

Vă rugăm să accesați link-ul următor https://forms.gle/JtjgQCrQ8vXMQC1c8 și să completați cu informațiile cerute pentru înscrierea grupului țintă -gimnaziu conform Anexei 4. Veți înscrie în formularul google-forms toate cadrele didactice cuprinse în Anexa 4 după aplicarea coeficientului de calcul menționat în Nota Anexei 4 astfel:
ex: nr. cadre didactice - disciplină de predare /coeficient (1,1222 pentru înv.rural sau 1,374 pentru înv.urban).
Fişiere ataşate
Apel selctie GT_nivel II_gimnaziu_Anexa1_Anexa2.pdf
(1.83 MiB) Descărcat de 420 ori
Anexa_4_gimnaziu.doc
(150.5 KiB) Descărcat de 445 ori
Prof. Redeș Adela
Tel. 0746430669

Scrie răspuns

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori