Revenire Anunț_selecție_GT_gimnaziu_AR_CRED_118327

adela redes
Mesaje: 137
Membru din: Vin Apr 28, 2017 1:48 pm

Revenire Anunț_selecție_GT_gimnaziu_AR_CRED_118327

Mesaj de adela redes » Dum Sep 22, 2019 7:56 am

În atenția doamnelor și domnilor directori

Conform Calendarului de selecție grup țintă formare nivel II gimnaziu până la data de 23.09 2019 CEI CARE NU AȚI TRANSMIS până la această dată, veți trimite la CCD Arad către responsabil grup țintă prof. Ancuța Stoica în format letric Anexa 4, semnată și ștampilată, însoțită de copie conform cu originalul a proceselor verbale din Consliliul profesoral și Consliliul de administrație. Înregistrarea on- line a cadrelor didactice selectate în Anexa 4 se face la adresa link ului menționat anterior https://forms.gle/JtjgQCrQ8vXMQC1c8.

ETAPA II DE SELECȚIE_GT_GIMNAZIU_AR în intervalul 23.09.2019-30.09.2019 cf Calendarului se va realiza prin depunerea dosarelor de înscriere a cadrelor didactice selectate la CCD Arad . Preluarea dosarelor sa va face de către responsabilul local grup țintă prof.metodist Ancuța STOICA în intervalul 12:00-16:00.

Dosarul de înscriere va conține următoarele documente:
1. copia cărții de identitate;
3. copia certificatului de naștere;
4. copia certificatului de căsătorie (dacă numele de pe cartea de identitate este diferit de numele înscris pe diploma de licență),
5. copia actelor de studiu (licență, master, doctor)
6. adeverință eliberată de unitatea de învățământ din care să rezulte funcția didactică, specializarea, vechimea, gradul didactic, statut, funcție de conducere.

• Toate formularele vor fi completate cu majuscule și diacritice.
  • Toate documentele depuse în copie vor purta mențiunea ”conform cu originalul”, precum și semnătura directorului și ștampila unității de învățământ în care își desfășoară activitatea cadrul didactic.
Responsabil local coordonare formare
Prof. Adela Redeș
Prof. Redeș Adela
Tel. 0746430669

Scrie răspuns

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 10 vizitatori