Apel de selecție experți Regiunea Vest POCU CRED

adela redes
Mesaje: 137
Membru din: Vin Apr 28, 2017 1:48 pm

Apel de selecție experți Regiunea Vest POCU CRED

Mesaj de adela redes » Mie Noi 04, 2020 4:24 pm

Stimați colegi,
S-a lansat un nou Apel de selecție în cadrul POCU „CURRICULUM RELEVANT, EDUCAȚIE DESCHISĂ pentru toți”- CRED Cod SMIS 2014+: 118327 Regiunea VEST, pentru ocuparea unor posturi de experți, în afara organigramei.

Obiectivul general al proiectului este Prevenirea părăsirii timpurii a şcolii prin măsuri sistemice de aplicare inovativă şi sustenabilă a noului curriculum naţional, urmărind creşterea accesului la experienţe de învăţare de calitate ale elevilor din învăţământul preuniversitar primar şi gimnazial.

Concursul de selecție se va organiza pentru angajarea pe perioadă determinată, a următoarelor tipuri de experți: experți formare ciclul gimnazial, experți implementare și experți realizare resurse educaționale deschise. ( vezi Apelul de selecție)

Cadrele didactice care doresc să candideze pentru posturile vacante sau vacantate la nivelul județului Arad pentru informații detaliate referitoare la perioada de contractare , activitățile din proiect și atribuțiile specifice posturilor, vor consulta Apelul de selecție la secțiunea Tabel centralizator experți pentru Regiunea Vest (paginile 3-5) și secținea Tabelul 2. Tabel centralizator experți pentru județul Arad la pagina 5.

Atașez link-ul unde găsiți toată informația de care aveți nevoie pentru a candida, Apelul de selecție și Anexele corespunzătoare.
https://www.ccd-timis.ro/index.php/nout ... i-nov-2020
Fişiere ataşate
Afis_selectie_experti_RED_v2.jpg
Afis_selectie_experti_RED_v2.jpg (1.37 MiB) Vizualizat de 6850 ori
Prof. Redeș Adela
Tel. 0746430669

Scrie răspuns

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori